Gold üyeliksiz sohbet siteleri

gold-uyeliksiz-sohbet

Gold Üyeliksiz Sohbet Sitesi Var Mı?


            Günümüzde kullanılan birçok sohbet sitesi var. Bu siteler içinde, Gold üyelik zorunluluğu olmadan, ek ücret ödemeden kullanılabilecek olan ise çok az. Güvenli kullanım sağlayan, sohbete giriş yapıldığı anda bildirim yağmuruna tutulmadığınız bir site ise neredeyse yok denecek kadar az.

Güvenli Ve Profil Bilgisi Görülen Sohbet Sitesi Var Mıdır? 

            Güvenli, sohbet etmek istediğiniz kişiyi kendiniz seçerek kullanabileceğiniz bir site var. Kişilerin fotoğraflarını inceleme şansı veren, belirtti ise ilgi alanlarını görüp, ekli ise Instagram hesabına bağlanabildiğiniz, kendi ile ilgili kısa profil yazısını okuyabildiğiniz, size km. olarak yakınlığı ile yaşını filtreleyebildiğiniz güzel bir sohbet sitesi. 

Bu Sitedeki Sohbet Eşleşmesi Nasıl Olur?            Sitedeki en kullanışlı alan ise eşleşmelerin başlaması için sizin de beğeni yapıyor olmanızdır. Sizin fotoğrafınızı her inceleyip, sizi her beğenen kişinin gönderdiği mesajlar ile muhatap olmak zorunda kalmıyor olacaksınız. Herhangi birinin sizinle iletişim kurması için, aynı kişiyi sizin de beğenmiş olmanız gerekecektir. Profilini inceleyerek beğeni butonuna bastığınız kişi, eğer sizin profilinizi daha önce inceleyerek beğendi ise anında eşleşme olacaktır. Henüz sizin profilinizi görmemiş veya görüp beğenmemiş ise eşleşme olmayacaktır. Beğendiğiniz kişi sizi daha sonra beğenir ise yine eşleşme olacak ve size bildirim olarak bilgi gelecektir.

İstenilen Anda Bilgilerim Kalmadan Eşleşme Sonlanır Mı?

            Eşleşme sonrasında yaşanacak herhangi bir durumda, neden seçerek, hemen o anda eşleşmeyi kaldırabilir ve bu şekilde istemediğiniz iletişimi hemen kesebilirsiniz. Kişilere, özel bilgilerinizi sohbet esnasında vermediğiniz sürece sizin ile tekrar bağlantı kurmasını tamamen engellemiş olursunuz. 

            Tinder isimle bu sohbet sitesinde, süresiz ve hiçbir ücret ödemeden iletişiminizi istediğiniz kadar sürdürebilirsiniz. Ayrıca günde bir kez kullanılabilen süper like butonu ile kişinin önüne profilinizin direk düşmesini de sağlayabilirsiniz. Süper like aldığınızda, önünüze gelen profili beğenirseniz direk eşleşirsiniz. Gold üyelik zorunluluğu olmayan, seri mesajlaşma ile süresiz kullanabileceğiniz bir sohbet sitesidir Tinder.

1 yorum

  1. Öncelikle bu fırsatı sunduğunuz için sağ olun. Farklı ve değişik bir sistem üzerinden üyelik olmadan sohbet edilebiliyor arkadaşlar bizzat denedim. Deneyecek arkadaşlar tereddütsüz bağlansın yazılı olarak mesajlaşılıyor

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*