Canlı Sohbet Hatları

canli-sohbet-hatti
canli-sohbet-hatti

Canlı Sohbet Hatları Çok Yazar Mı?


            Canlı sohbet hatları telefon aracılığıyla bir başkasıyla konuşmanızı sağlar. Böyle hatların belli numaraları vardır. Onları ararsınız ve rastgele biriyle sohbete başlarsınız. Bu hatlar  genellikle cinsel sohbetler içerir.

Ücretleri

            Bu hatların ücretleri dakika başı fiyatları değişiklik göstermektedir. Dakika başı az gibi görünse de bu hatlarda konuşmalar kısa sürmeyeceği için totalde yüksek bir fatura gelir. Aradığınız andan itibaren ücretlendirme başlar. Konuştuğunuz her dakika bu ücret git gide büyür. Sizin faturanız ne kadar fazla gelirse o hatlar için o kadar karı olmaktadır. Belki kısa bir arama yapmayı planlıyor ve o kadar sürede faturanızın çok yükselmeyeceğini düşünebilirsiniz. Fakat ne yazık ki o telefon açıldığı an ücret artmaya başlar ve siz kısa zamanda kapatmak isteseniz de karşı taraf buna izin vermez, sizi daha çok konuşmaya teşvik eder. Böylece siz konuşmaya dalmışken faturanız kabarır. 

Gelen Çağrılar

            Kimi zaman bu hatlardan telefonunuza aramalar gelir. Size sürekli çağrı atıp onları aramanız için uğraşırlar. Ne hattı olduğunu bilmiyorsanız genelde merak edip ararsınız ve siz aradığınız an sizi etkilemek için elinden geleni yaparlar. Sizinle daha önce konuştuğunu iddia edenler bile olur. Aslında amaç siz kendinizi aklamaya çalışırken veya hattın ne hattı olduğunu çözmeye çalışırken sohbet hatları sayesinde faturanız kabarmaya başlar. Bu sayede onlarda kazanç sağlar. 

            Tabi bu hatlar ek olarak sizden farklı hizmetler karşılığı ücretler ister. Ücreti yatırdığınızda hizmeti alacağınız söylenir. Fakat genellikle bu hatlara verilen ek ücretler karşılığında herhangi bir ek hizmet alamazsınız. Bu işlem tamamen sizi dolandırma ve daha fazla kazanç elde edebilme çabasıdır. Bu hatları kullanırken faturanızın kabaracağını ve ek ücret bedeli de isteyebileceklerini bilerek kullanmanızın size ve cebinize faydası vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*